Fantazy-World-Help

Witaj na forum pomocy Fantazy-World

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


#1 2009-10-22 16:09:05

Gurlox

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-21
Posty: 12
Punktów :   

Start - Wybór Gildii i Królestwa

Budzisz się w bardzo dziwnym pomieszczeniu, jesteś zamroczony, nie wiesz co się stało, pamiętasz tylko swoje imię - Gdzie ja jestem? - powiedziałeś do siebie, po czym usłyszałeś głos starca - Witaj w mojej wieży, jestem magiem w Królestwie Koltag - powiedział starzec - Królestwo Koltag?! - zapytałeś się donośnym głosem po czym wstałeś z łóżka. Gdzieś poza pomieszczeniem w którym przebywałeś rozległ się krzyk - Co to? - zapytałeś się ze zdziwieniem - Strażnicy! Tu nie jest bezpiecznie odkąd trwa wojna, musisz szybko stąd uciekać, lecz nie sam - powiedział bardzo szybko starzec pakując dziwne rzeczy do swojej torby - Na tamtym stole leżą magiczne kamienie, weź jeden, a ja teleportuje ciebie w bezpieczne miejsce! - wrzasnął mag pośpieszając ciebie. Następnie przeteleportował ciebie w bezpieczne miejsce.

http://img442.imageshack.us/img442/9940/vengar.png
Królestwo: Kotlag- Dobre
Informacje: Jest to największe i najbogatsze królestwo, gildia występująca w tym miejscu to Wojownik Światła. Królestwo to położone jest niedaleko lasu, na polanie. Najczęściej spotykane tam stworzenia to jednorożce.
Królestwo to jest nastawione wojennie do Monasyru.

Gildie występujące tu to:

Wojownik Światła
Paladyn

http://img146.imageshack.us/img146/2748/obozbunt.png
Królestwo: Richin - Neutralne
Informacje: Królestwo to działa w ukryciu, próbuje zapobiec wojnie pomiędzy dwoma królestwami. Ukrywają się po gęstwinach lasu. Gildia występująca w tym miejscu to Buntownik. Królestwo Koltag jak i Monasyr zabijają wszystkich buntowników, nie mogą przeszukać lasów ze względu na ilość żyjących tam drapieżnich i niebezpiecznych gryfów, oraz goblinów.
Mimo niebezpieczeństwa panującego w lesie, można tu wypocząć w miejscach do których boją podejść się z niewiadomych przyczyn inne potwory. Są to np. Placyk oraz Park. Lecz ostatnio dość często zdarza się, że na te terytoria wejdą potwory, dlatego łatwo zarobić tu parę groszy. Królestwo próbuje zapobiec wojnie pomiędzy Monasyrem a Kotlagiem.

Gildie występujące tu to:

Buntownik
Kapitan

http://img200.imageshack.us/img200/2619/wilj.png
Królestwo: Monasyr - Złe
Informacje: Mroczne ponure i straszne miejsce, przez 20 godzin panuje tam noc. W tym czasie z jaskiń wychodzą bardzo groźne stworzenia, jak wilkołaki, lub smoki.
W Monasyrze występuje zaledwie kilka miejsc w których można swobodnie popisać, lecz nie tylko. Królestwo te nie jest zbytnio nastawione pokojowo do innych królestw jak Kotlag czy Richin.

W Monasyrze aktualnie występują dwie gildie:

Mroczny Wojownik
Mroczny Mag

Ważne: Każdy z was gdy wybierze jedną z gildii, będzie widział kraine wyłączynie dotyczącą jej. Jak np. wybierzecie Koltag to Richin i Monasyr będzie dla was nie dostępne. Każda gildia przynależy do jednego z królestw. Gildia występująca tam to Wojownicy Mroku.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.futbolcup.pun.pl www.koimonogatari.pun.pl www.mechatronikaa.pun.pl www.pokemon-arena.pun.pl www.szczesciarze.pun.pl